Kurumsal

Boyacı Bilişim Hizmetleri

Hakkında

Teknolojinin sunduğu tüm olanaklar ile her sektör ve ölçekten şirketlere, yenilikçi yaklaşımlar ve yeni teknolojilerle donanım ve yazılım çözümleri sunmak için hizmete başlamıştır.
Boyacı Bilişim Hizmetleri, 2008 yılında Bandırma’da bilişim teknolojisi alanında , perakende mağazacılık hizmeti vermek için kurulmuş, gelişen süreç içerisinde uluslar arası bir çok markanın satış partneri olmuştur.

Perakendeciliğin yanı sıra kurumsal donanım tedariği ve teknik servis hizmetlerini de veren firmamız siz değerli paydaşlarımızın takdiri ve memnuniyeti ile gelişimini ve büyümesini sürdürmektedir.

Uzman kadromuz tarafından benimsenen öncelikli prensip maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu prensip çerçevesinde üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerimize sunmaktayız.

Boyacı Bilişim olarak müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.

kfkfkf

10 yıldır size hizmet etmekten büyük gurur ve minnet duyuyoruz.

Amatör bir heyecan ve istekle başlayıp, hala aynı heyecan ve istekle devam ettiğimiz için, geçen 10 yıl çok kısa bir zaman gibi geldi bize.
Ama ileri ve gelişen ekonomilerin, yıllarca güçlü kalmış birçok firmayı sarstığını veya tükettiğini de gördüğümüzde, geçen 10 yılın azımsanmayacak kadar uzun bir zaman olduğunu da fark ettik.

2008 yılında ilk satışımızı yaptığımız kurumlarla hala çalışıyor olmamız, doğru yolda gittiğimizin en güzel kanıtı oldu bizim için.
Yeni kurumların da çalışmalarımıza eklenmesi, doğru, kaliteli ürünleri ithal ettiğimizi ve doğru kararlar aldığımızı gösterdi bize.

Kendimizi sadece “ürün veya cihaz satan bir firma” olarak görmek istemedik.  Anlaşılması biraz güç olabilir ancak biz her zaman kendimizi  “hizmet satan bir firma”olarak gördük.

10 yılda kendimizi sürekli geliştirdik ve yeniledik ama ilk adımı attığımızda aldığımız bazı kararları hiç değiştirmedik.

•    Önce Saygı, Hoşgörü ve İş Bilinci
•    Sadece Kaliteli Ürün Getir ve Pazarla,
•    Her Zaman Kaliteli Hizmet Ver,
•    Kaliteli Hizmet Ve Kaliteli Ürünü En Uygun Maliyetlerle Sun,
•    Senden Hizmet Alan Kurumların Çok Özel Olduğunu Unutma,

Bize göstermiş olduğunuz değeri, beklentilerinizi ve inancınızı boşa çıkarmamak için daha çok çalışıyor, daha çok düşünüyoruz.

ADRES

17 EYLÜL MH. ATATÜRK CD. NO:59 BANDIRMA/BALIKESİR

EMAIL

info@boyacibilisim.com.tr

TELEFON

+90(266) 714 3289

SOSYAL HESAPLARIMIZ

2018.Geliştirici by Cats Bilişim Teknolojileri